DOLAR 32,8340 0.19%
EURO 35,2415 0.41%
ALTIN 2.447,69-0,40
BITCOIN 21907440,51%
İstanbul
28°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

Rekabet Kurumu, Şirketler Arasındaki Devir İşlemlerini Onayladı
  • 46Haberler
  • Ekonomi
  • Rekabet Kurumu, Şirketler Arasındaki Devir İşlemlerini Onayladı

Rekabet Kurumu, Şirketler Arasındaki Devir İşlemlerini Onayladı

ABONE OL
Şubat 16, 2024 19:02
Rekabet Kurumu, Şirketler Arasındaki Devir İşlemlerini Onayladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oktrade Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Devri Onaylandı

Rekabet Kurumu’nun internet sitesinde yer alan duyurulara göre, Kurul, Oktrade Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin tek kontrolünün Azelis TR Kimya Endüstrisi Ürünleri İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi AŞ tarafından devralınması işlemini onayladı.

Splunk Inc’in Devri İzin Verildi

Splunk Inc’in tek kontrolünün CISCO Systems, Inc. tarafından devralınması işlemine izin verildi. Bu karar ile CISCO Systems, Inc. daha geniş bir kontrol ve etki alanına sahip olacak.

Adapt2 Solutions, Inc’in Dolaylı Ortak Kontrolü Devredildi

Adapt2 Solutions, Inc’in dolaylı ortak kontrolünün Adelaide Borrower, LLC aracılığıyla Blackstone Inc. ve VISTA Equity Partners Management, LLC’nin bağlı şirketleri tarafından danışmanlık verilen veya yönetilen fonlar tarafından devralınması işlemi uygun görüldü. Bu devir işlemi, şirketin faaliyetlerini genişletmesine ve büyümesine olanak sağlayacak.

InterContinental Energy Holdings Group Limited’in Kontrolünün Devri Kararlaştırıldı

InterContinental Energy Holdings Group Limited’in ortak kontrolünün Clean H2 Infra Fund S.L.P. ve Buckland Investment Pte. Ltd. tarafından devralınması kararlaştırıldı. Bu karar, enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin işbirliklerini güçlendirme ve büyüme potansiyelini artırma hedefini destekliyor.

Inavitas Enerji AŞ’nin Hisse ve Kontrol Devri Onaylandı

Inavitas Enerji AŞ’nin hisselerinin ve ortak kontrolünün Alper Terciyanlı ve Alfasolar Teknoloji Yatırımları AŞ tarafından devralınması işlemine izin verildi. Bu devir işlemi, enerji sektöründeki faaliyetleri güçlendirme ve büyütme stratejisine uygun olarak gerçekleşti.

Tat Gıda Sanayi AŞ’nin Devri Uygun Bulundu

Tat Gıda Sanayi AŞ’nin paylarının belli bir oranının ve kontrolünün Memişoğlu Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. tarafından devralınması işlemi uygun bulundu. Bu devir işlemi, şirketin büyüme stratejileri ve işbirlikleri için yeni fırsatlar yaratacak.

Vector Yatırım Holding AŞ ve Tam Finans Faktoring AŞ’nin Devri Onaylandı

Vector Yatırım Holding AŞ ve iştiraki Tam Finans Faktoring AŞ’nin tek kontrolünün MNT Investments BV. tarafından devralınması işlemi onaylandı. Bu devir işlemi, finans sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin güçlerini birleştirerek rekabet avantajı elde etmesini sağlayacak.

NHL Sağlık Lojistiği Hizmetleri AŞ’nin Devri İzne Tabi Değil

NHL Sağlık Lojistiği Hizmetleri AŞ’nin hisselerinin tamamının Netlog Lojistik Hizmetleri AŞ tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına karar verildi. Bu karar, devir işleminin serbestleştirilmesine ve şirketin büyüme potansiyelini artırmasına yardımcı olacak.

Yeşilyurt Enerji Elektrik Üretim AŞ’nin Doğal Gaz Santrali Devri Onaylandı

Yeşilyurt Enerji Elektrik Üretim AŞ’nin Türkiye’deki doğal gaz kombine çevrim santrali tesisinde yer alan taşınır varlıklarının mülkiyetinin ve tam kontrolünün Aksa Enerji Üretim AŞ’nin dolaylı iştiraki ve grup şirketi olan Aksa Enerji Talimarjan FE LCC tarafından devralınması işlemi onaylandı. Bu devir işlemi, enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin varlığını güçlendirmesine ve büyüme stratejilerini uygulamasına imkan sağlayacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.