DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN %
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS “WELLNESS TALKS” , KAPSAMINDA EBRU ZEYNEP ALTAY’I  KONUŞMACI OLARAK AĞIRLADI
  • 46Haberler
  • Gündem
  • SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS “WELLNESS TALKS” , KAPSAMINDA EBRU ZEYNEP ALTAY’I KONUŞMACI OLARAK AĞIRLADI

SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS “WELLNESS TALKS” , KAPSAMINDA EBRU ZEYNEP ALTAY’I KONUŞMACI OLARAK AĞIRLADI

Six Senses Kocataş Mansions , gelenekselleşen “Wellness Talks” davetlerinin yenisini, Bütünsel Beslenme Uzmanı ve Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu Ebru Zeynep Altay’ın katılımıyla, sürdürülebilir iyi yaşam alışkanlıkları ve sağlıklı beslenme konusunda gerçekleştirdi. Davete Şule Argüder, Özge Argüder Sander, Zeynep Aydınlar, Ayşegül Tuncer, Selva Kazova, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Zuhal Demiraslan, Av. Buket Açıkgöz, Sanem Topbaş, Belgin Yardım, Şeyma Pulat katılım gösterdi.

ABONE OL
Mart 31, 2022 08:01
SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS “WELLNESS TALKS” , KAPSAMINDA EBRU ZEYNEP ALTAY’I  KONUŞMACI OLARAK AĞIRLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Six Senses Kocataş Mansions, Bütünsel Beslenme Uzmanı ve Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu Ebru Zeynep Altay’ın,  iyi ve sağlıklı beslenme, şekersiz yaşam ve şifa kaynağı olarak mutfak sırları konularında konukları bilgilendirdiği  gelenekselleşen “Wellness Talks” sohbetlerinin bir yenisini gerçekleştirdi. Six Senses Kocataş Mansions İletişim ve Pazarlama Direktörü Zuhal Şahlı Cin ev sahipliğinde gerçekleşen davete Şule Argüder, Özge Argüder Sander, Zeynep Aydınlar, Ayşegül Tuncer, Selva Kazova, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Zuhal Demiraslan, Av. Buket Açıkgöz, Sanem Topbaş, Belgin Yardım, Şeyma Pulat katılım gösterdi.

 

Ebru Zeynep Altay’ın tecrübeleri ışığında misafirleri şekersiz beslenme, tarladan sofraya sağlıklı besinler ve iyi yaşam anlamında ruh ve beden bütünlüğünün önemi konusunda bilgilendirdiği davette, 21 günde şekersiz yaşam ve mutfağı şifa merkezine çevirmenin nasıl mümkün olacağı konuşuldu.  Ebru Zeynep Altay; “Biz bedenimiz, zihnimiz, ruhumuza neyi verirsek, dışarı tezahürü o oluyor. Hücrelerimize iyi veri girmemiz gerekiyor ki, iyi çıktı alabilelim. Hipokrat’ın da dediği gibi ne yersek o’yuz! Benim değişimle de “Tabağın Değişsin! Sen Değiş!”  açıklamasında bulundu.

 

Wellness ve sürdürülebilirlik odaklı çalışmalarıyla örnek projeler yaratan Six Senses Kocataş Mansions’ın Executive Şefi Özgür Üstün, misafirlere lezzetli olduğu kadar sağlıklı bir menü hazırladı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.